Witamy na naszej stronie internetowej

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

3aDnia 22 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, dyrektor szkoły – Maria Maciejewska przywitała przybyłych. Szczególne słowa uznania skierowała do Rady Rodziców, rodziców oraz nauczycieli dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji. Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły, pani dyrektor wraz z przedstawicielem Rady Rodziców wręczały dyplomy i nagrody książkowe dla uczniów z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie. Na zakończenie pani dyrektor ze wzruszeniem wręczała podziękowania rodzicom, którzy przez cały rok szkolny bardzo aktywnie i z głębokiego serca angażowali się w pracę szkoły, tak, aby spędzany w naszym budynku był miły i przyjemny. Serdecznie dziękujemy!!!Po zakończonym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal w celu wręczenia świadectw.

Bezpiecznych i ciepłych wakacji :-) Do zobaczenia we wrześniu!!!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Oddziałach Przedszkolnych

ZERO1W dniu 21 czerwca 2018 odbyła się uroczystość zakończenia roku w Oddziałach Przedszkolnych. Z tej okazji maluchy przygotowały dla swoich rodziców i nauczycieli część artystyczną. Przez wiele dni pilnie uczyły się wierszy i piosenek, które zaprezentowały podczas uroczystości. Pani dyrektor uroczyście wręczyła dzieciom ich pierwsze „świadectwa" - dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego. Wszystkie przedszkolaki otrzymały nagrody i upominki. Uroczystość przygotowały panie: J. Grzenkowicz i N. Wiczling.

Finał Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Dnia 13 czerwca 2018 uczeń klasy IVA - Jakub Kiedrowski odebrał nagrodę, którą otrzymał jako finalista kolejnej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

III Festyn Rodzinny

rodzina1

Zielone lekcje

Dnia 06 czerwca w naszej szkole odbyły się zielone lekcje. Uczestniczyli w nich uczniowie w dwóch grupach wiekowych, tzn. kl. I-III oraz kl. IV-VII. Uczniowie wzięli udział w niesamowitej lekcji przyrody na żywo. Lekcji poświęconej sowom, sokołom i jastrzębiom. Przywieziono żywe ptaki – sowy, sokoły i jastrzębie (w tym nasze krajowe gatunki jak i niezwykłe ptaki z innych zakątków świata), które zostały specjalnie ułożone do pracy z dziećmi. Demonstrowano ptaki nie tylko siedzące, ale i latające ponad głowami dzieci, wyjaśniono ich budowę oraz przystosowania do życia w otaczającym je środowisku. Warsztaty miały na celu przekazanie uczniom podstawowych różnic pomiędzy poszczególnymi grupami ptaków oraz ukazanie ich piękna jak i uzmysłowienie roli, jaką spełniają w przyrodzie.

Strona 1 z 12