Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

3aDnia 22 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, dyrektor szkoły – Maria Maciejewska przywitała przybyłych. Szczególne słowa uznania skierowała do Rady Rodziców, rodziców oraz nauczycieli dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji. Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły, pani dyrektor wraz z przedstawicielem Rady Rodziców wręczały dyplomy i nagrody książkowe dla uczniów z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie. Na zakończenie pani dyrektor ze wzruszeniem wręczała podziękowania rodzicom, którzy przez cały rok szkolny bardzo aktywnie i z głębokiego serca angażowali się w pracę szkoły, tak, aby spędzany w naszym budynku był miły i przyjemny. Serdecznie dziękujemy!!!Po zakończonym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal w celu wręczenia świadectw.

Bezpiecznych i ciepłych wakacji :-) Do zobaczenia we wrześniu!!!