Wewnątrzszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI „Potyczki z ortografią”

Dnia 05 czerwca 2018 roku odbył się wewnątrzszkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas IV-VII pt. „Potyczki z ortografią" przygotowany przez kol. Ewę Podolską. Celem konkursu było skontrolowanie stopnia przyswojenia, opanowania zdobytej wiedzy z zakresu ortografii i interpunkcji polskiej, sprawdzenie umiejętności zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce oraz wyłonienie najlepszych uczniów –mistrzów ortografii. Do konkursu mogły przystąpić wszystkie chętne dzieci z klas IV-VII. Zgłosiło się jednak tylko 18 uczniów. Spośród uczestników wyłoniono najlepszych uczniów, którzy zdobyli najwięcej punktów i zajęli czołowe miejsca w konkursie. Mistrzem ortografii został uczeń klasy VIc- Kamil Os. Miejsce II zajęła uczennica klasy VIa- Wiktoria Wenta. Na miejscu III uplasowały się dwie uczennice klasy VIa- Faustyna Szefka oraz Magdalena Błaszk. Uczniowie otrzymają dyplomy pamiątkowe oraz nagrody książkowe.