Festiwal Kultury Szkolnej Gminy Puck

kk1Po raz piętnasty w Gminie Puck odbył się Festiwal Kultury Szkolnej. W Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie spotkali się przedstawiciele różnych dyscyplin artystycznych. Głównym celem imprezy było podsumowanie konkursów wystawienniczych. Na scenie pojawili się jeszcze raz najlepsi poeci, recytatorzy, wokaliści, tancerze jak i aktorzy – laureaci gminnych przeglądów. W festiwalu wzięli udział m.in.: dyrektorzy szkół, nauczyciele zajmujący się życiem kulturalnym w szkołach, oraz autorzy nagrodzonych prac wyeksponowanych na wystawie pokonkursowej. Na scenie zaprezentowały dwie nasze uczennice: laureatka Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej - Karolina Bartosik (kl. IIIa) oraz najlepsza uczestniczka przeglądu muzycznego – solistka Marta Byczk (kl. VIc). Opiekę nad dziećmi sprawowała Gabriela Ratke.