OBRAZEK - KIERMASZ

choinka

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

DYREKCJA, GRONO PEDAGOGICZNE I UCZNIOWIE SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ                             W  SOBOTĘ  14 GRUDNIA 2019 ROKU NA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY,                                    KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JÓZEFA DAMBKA                  W LEŚNIEWIE, UL. MECHOWSKA 2, OD GODZINY 15.00. - 17.30.

W PROGRAMIE:

• WYSTĘPY ARTYSTCZNE UCZNIÓW,
  • KIERMASZ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH,
  • KAWIARENKA,
  • SZCZĘŚLIWE FANTY.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

jaagify-animowane-prezenty-pod-choink

AUTOBUS - zdjęcie

autobus-escolar2

OGŁOSZENIE O ZBIÓRCE ZABAWEK, PLUSZAKÓW I SŁODYCZY DLA DZIECI Z KAMERUNU

kamerun        „ Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie,
             ponieważ wszelkie dobro, które dajemy,
                   zatacza koło i wraca do nas"

Flora Edwards

Czasami tak niewiele trzeba zrobić, by na twarzach dzieci pojawił się uśmiech. Z tą myślą organizujemy zbiórkę zabawek, pluszaków i słodyczy dla dzieci w Kamerunie. Nieraz mamy w domu nieużywane, bądź niepotrzebne zabawki (w dobrym stanie), które zalegają nam w szafach, można je podarować dzieciom. Ich szczery uśmiech będzie największym podziękowaniem. Nie pozwólmy, by dzieciństwo tych dzieci było gorsze od innych. Osoby, które chciałyby przekazać zabawki, pluszaki i słodycze (długi okres ważności) prosimy o składanie u katechetki Marii Lanc.

KODOWANIE - OBRAZEK

ulotkastr.1