Strajk - zdjęcie

Uczniowie-sa-wazni-baner-1024x482

WIADOMOŚĆ

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Józefa Dambka w Leśniewie informuje, że strajk nauczycieli i pracowników oświaty trwa nadal. Proszę o zapewnienie dzieciom opieki w domu, ponieważ nie jestem w stanie zapewnić uczniom właściwej opieki na terenie szkoły.

Maria Maciejewska

INFORMACJA DLA RODZICÓW

PO ZAKOŃCZENIU DODATKOWEJ REKRUTACJI LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 ZOSTAŁY WYWIESZONE W BUDYNKU SZKOŁY.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

1021549fztj94bigx1DYREKCJA, NAUCZYCIELE ORAZ PRACOWNICY SZKOŁY SKŁADAJĄ WSZYSTKIM UCZNIOM ORAZ ICH RODZICOM MOC NAJSERDECZNIEJSZYCH ŻYCZEŃ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ WIELU SŁONECZNYCH CHWIL W RODZINNYM GRONIE.

WAŻNA INFORMACJA!!!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Józefa Dambka w Leśniewie informuje, że egzaminy w dniach od 15 -17 kwietnia 2019 roku odbędą się zgodnie z harmonogramem. Czekam na uczniów w poniedziałek o godzinie 8:30.

Zapewniony jest dowóz wg następującego planu:
Domatowo -7:45,

Domatowo (plac zabaw) - 7:48,

Domatowo Wyb. (tartak) -7:51,

Domatowo Wyb.Dąbrowa - 7:54,

Mała Piaśnica -8:00,

Wielka Piaśnica - 8:10,

Domatówko 8:15,

Szkoła – 8:20.

Odwóz - po zakończeniu egzaminów.

Maria Maciejewska - dyrektor szkoły.