AUTOBUS - zdjęcie

Szkoa Leniewo

ŚWIATECZNA ZBIÓRKA

SERGIUSZUwaga!

Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza kolejną zbiórkę! Tym razem przeprowadzimy świąteczną zbiórkę dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Lubkowie.

Najpotrzebniejsze produkty:
- słodycze,
- kawa,
- herbata,
- bielizna osobista,
- kosmetyki
- niezbędne materiały na terapię zajęciowa w postaci kredek, farb, bloków, klei itp.

Powyższe dary będzie można składać w specjalnie przygotowanych kartonach oznaczonych "DPS w Lubkowie" już od najbliższego wtorku!

O planowanym zakończeniu akcji będziemy informować w późniejszym czasie.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji i zaangażowania się! DPS w Lubkowie bardzo liczy na Naszą pomoc! Nie zawiedźmy ich!

Szkolne Koło Wolontariatu

WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ŚMIECI

elektryczno

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele,

Nasza szkoła przystąpiła do projektu ,,Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci".

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta np. na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych.

Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. Zachęcamy do współpracy!

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!''

Termin Akcji: od 2 grudnia do 8 grudnia.
Sprzęt zostanie zabrany dnia 9 grudnia.
Miejsce Akcji: plac przed szkołą (miejsce zostanie  oznaczone).

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK.

RODZAJE SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO PODLEGAJĄCEGO ZBIÓRCE

RODZAJE SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO PODLEGAJĄCEGO ZBIÓRCE CD.

PODZIEL SIĘ RADOŚCIĄ

Podziel si radoci- akcja kartki BN  -  pojedyncza-1 1