WAŻNA INFORMACJA

obrazek - informacja                                              Szanowni Państwo,

W okresie od 22 marca do 9 kwietnia 2021r. wszyscy uczniowie klas 1-3 będą uczyć się zdalnie, tak jak w klasach 4-8.

Oddział przedszkolny pracuje stacjonarnie w szkole.

Konsultacje dla uczniów klas ósmych oraz zajęcia specjalistyczne będą realizowane zgodnie z planem według szczegółów podanych przez nauczyciela prowadzącego.

Istnieje możliwość wypożyczenia tabletu celem organizacji nauki zdalnej. Ilość dostępnych tabletów jest ograniczona. W celu wypożyczenia sprzętu proszę o kontakt z sekretariatem szkoły i umówienie się na jego odbiór.

Kontakt z sekretariatem odbywa się poprzez nr. tel. 58 506570.

Opieka świetlicowa będzie organizowana wyłącznie dla uczniów klas 1-3, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne związane ze zwalczaniem COVID-19. W celu objęcia dziecka opieką świetlicową należy zgłosić się do nauczyciela świetlicy – Anny Gołębiewskiej -Wenta/aniawenta78Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.