POTRZEBNA POMOC

Jak co roku ruszamy ze zbiórką dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce :-)

Prosimy więc uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły o zaangażowanie się w tą jakże ważną i potrzebną pomoc.

Zawsze mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie. Mamy więc nadzieję, że i tym razem się nie zawiedziemy :-) Razem można więcej!

PIES

Z CAŁEGO SERCA ZACHĘCAMY DO POMOCY NASZYM CZWORONOŻNYM PRZYJACIOŁOM :-)

Najważniejsze potrzeby:
- karma dla psów i kotów (sucha i mokra) np. Brit, Josera, Bosch, Royal Canin, Dolina Noteci;
- karma dla szczeniaków i kociąt, np. Royal Canin, Bosch, Josera, Brit;
- artykuły chemiczne, np. środki czystości, ręczniki papierowe, chusteczki nawilżone;
- koce, ręczniki, podkłady higieniczne;
- pellet, itp.

To najważniejsze rzeczy, o które prosili pracownicy schroniska, opiekujący się bezdomnymi zwierzętami. Oczywiście mile widziane też inne rzeczy, np. zabawki, piłki, itp.

To Państwo najlepiej wiecie, w jaki sposób jesteście w stanie pomóc potrzebującym zwierzętom, ponieważ również macie w swoich domach kota lub psa, które z pewnością dają Wam wiele radości, miłości i szczęścia. To przecież najlepsi i najwierniejsi przyjaciele :-)