WYKAZ PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH NA ROK 2022/2023

Szanowni rodzice,

Na stronie szkoły pojawił się wykaz podręczników, który będzie obowiązywał w roku szkolnym 2022/2023. Ze względu na brak w niektórych księgarniach zeszytów i podręczników do religii, poniższy wykaz został zaktualizowany.
Oczywiście zeszyty do religii dla klas młodszych (klasa I i II) oraz podręczniki do religii w klasach starszych (klasa V i VI) z poprzedniego wykazu, które zostały zakupione i nie będzie można ich wymienić w księgarni, również będą obowiązywać.
Podczas pierwszych spotkań z katechetami na pewno zostanie ta kwestia wyjaśniona i dostosowana do sytuacji w poszczególnych klasach.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Beata Figas

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2022/2023.

KSIKI