Witamy na naszej stronie internetowej

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

  • 2 zeszyty w wąską linię (koniecznie z czerwoną linią)
  • 2 zeszyty w kratkę
  • 1 zeszyt czysty (32 kartkowy)
  • dzienniczek ucznia (zeszycik w kratkę)
  • 3 bloki rysunkowe (małe A4)
  • 2 bloki techniczne (małe A4)
  • 1 blok rysunkowy kolorowy
  • 2 bloki techniczne kolorowe
  • wycinanki
  • 2 kleje w sztyfcie
  • plastelina
  • farby akwarele (najlepiej ASTRA)
  • farby plakatowe najlepiej (ASTRA)
  • pędzel cienki i gruby
  • 2 teczki z gumką
  • nożyczki, kredki ołówkowe, 2 ołówki, 2 gumki, temperówka – w piórniku
  • obuwie zmienne z jasną podeszwą - w woreczku
  • strój na wychowanie fizyczne – spodenki i koszulka bawełniana – w woreczku
  • ręcznik papierowy.

BARDZO PROSIMY O PODPISANIE WSZYSTKICH RZECZY I PRZYBORÓW DZIECKA!!!

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Lista uczniów klas pierwszych przyjętych do Szkoły Podstawowej im. Józefa Dambka w Leśniewie w roku szkolnym 2018/2019.

 

Klasa I a

wychowawstwo: mgr Gabriela Ratke

Klasa I b

wychowawstwo: mgr Maria Draws

1

 Bartosik Ksawery

1

 Abraham Aleksandra

2

 Bemke Nikodem

2

 Ceynowa Mikołaj

3

 Błaszk Andrzej

3

 Darga Grzegorz

4

Błażejczyk Julia

4

 Drzeżdżon Filip

5

Bogiel Zuzanna

5

 Falk Dominik

6

Ceynowa Julia

6

 Leyk Paulina

7

 Ciskowska Magdalena

7

 Kamień Albert

8

 Doppke Nikodem

8

 Klepin Maksymilian

9

 Fijałkowska Zuzanna

9

 Klepin Marcel

10

 Goszczko Bartosz

10

 Kolp Grzegorz

11

 Grubba Kacper

11

 Kwidziński Paweł

12

 Kiepke Zuzanna

12

 Labuda Leon

13

 Kirkowska Aleksandra

13

 Okuń Mikołaj

14

 Konefke Jan

14

 Pieczka Emilian

15

 Kur Milena

15

 Pieper Wiktor

16

 Sanecka Katarzyna

16

 Szornak Sebastian

17

 Skielnik Kornelia

17

 Szymańska Izabela

18

 Skurzak Agata

18

 Totzke Ewa

19

Turek Jakub

19

 Wika Lena

20

 Wasilke Radosław

20

 Wrońska Maria

21

 Wittbrodt Dominik

21

 Rumpca Jan

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Józefa Dambka w Leśniewie w roku szkolnym 2018/2019.

 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY „A”:

  1. Rostkowska Kinga

  2. Rąpca Aleksandra

  3. Kortals Eliza

  4. Richert Amelia

  5. Czapp Nadia

  6. Soitz Lena

  7. Witczak Maja

  8. Mirek Ksawery

  9. Głowienka Oskar

  10. Jóskowski Seweryn

  11. Kwidziński Jakub

  12. Gaffke Hubert

  13. Srok Bartosz

  14. Haase Kacper

  15. Srok Igor

  16. Źródło Bartosz

  17. Basmann Filip

  18. Karczyński Piotr

  19. Milke Agata

  20. Kortas Mateusz

  21. Proma Antoni (Domatówko)

  22. Lewańczyk Nikodem (Domatówko)

  23. Głodek Marta (5 l.)

  24. Rost Patryk (5 l.)

  25. Darznik Leon (5 l. 

(9 dziewczynek, 16 chłopców)

 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY „B”:

  1. Albecka Zuzanna (Domatowo)

  2. Bianga Milena (Domatowo)

  3. Semmerling Maja (Domatowo)

  4. Byczk Michalina (Domatowo)

  5. Wegner Malwina (Domatowo)

  6. Bogiel Martyna (Domatowo)

  7. Mudlaff Klara (Domatowo)

  8. Byczk Jan (Domatowo)

  9. Potrykus Dominik (Domatowo)

  10. Szymański Józef (Domatówko)

  11. Os Dawid (Domatówko)

  12. Brudnicki Dawid (Domatowo)

  13. Kolus Jakub (Domatówko)

  14. Soldatke Oskar (Domatowo)

  15. Bollin Damian (Domatowo)

  16. Wojtania Dominik (Domatowo)

  17. Tempski Alan (Domatowo)

  18. Łabiak Wiktor (Domatowo)

  19. Szmidt Maksymilian (Domatowo)

  20. Wnuk Marcel (Domatowo)

  21. Lademann Malwina (Domatówko)

  22. Hebel Marcin (Domatowo)

  23. Ceynowa Jakub (Domatówko) (5 l.)

  24. Skurzak Filip (Domatówko) (5 l.)

  25. Arendt Aleksander

 

(8 dziewczynek, 17 chłopców)

ODJAZDY AUTOBUSÓW DNIA 22.VI.2018 ROKU

 

Dnia 22.06.2018 roku zakończenie roku szkolnego 2017/2018.


8.30. - Msza święta
9.30. - Apel z okazji zakończenia roku szkolnego

Ważne!!!

Zmiana rozkładu jazdy autobusu szkolnego dnia 22.06.2018 roku:


I PRZYJAZD – wszyscy uczniowie klas I – VII z wymienionych miejscowości:
7.40 – Domatowo (przystanek autobusowy)
7.42 – Domatowo (plac zabaw)
7.45 – Domatowo Tartak
7.47 – Dąbrowa
7.52 – Wielka Piaśnica
8.00 – Kosciół w Leśniewie

 

II PRZYJAZD– wszyscy uczniowie klas I – VII z wymienionych miejscowości:
8.10 – Mała Piaśnica
8.15 – Domatówko
8.20 – Kościół w Leśniewie

 

Powrót dzieci do domu:
I odwóz – około 11.00 – po zakończonym apelu (uczniowie klas I – III).
II odwóz – około 11.30 – uczniowie klas IV- VII