Ślubowanie uczniów klas pierwszych

IMG 5294Dnia 12.10.2018 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Zebranych pierwszoklasistów, rodziców, nauczycieli oraz uczniów klas młodszych powitała pani dyrektor Maria Maciejewska. W swoim krótkim przemówieniu wyraziła radość z przyjęcia nowych członków do społeczności szkolnej. Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Pierwszoklasiści pod kierunkiem pań: Gabrieli Ratke i Marii Draws zaprezentowali swoje umiejętności. Po udanym występie dzieci złożyły uroczystą przysięgę, po której zostały pasowane na uczniów. Pierwszoklasiści otrzymali od uczniów klas drugich i trzecich drobne upominki, które na ręce ich pań złożyli uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Następnie pierwszoklasiści wraz ze swoimi rodzicami udali się do swoich klas na poczęstunek, który przygotowali ich rodzice. Serdecznie im za to dziękujemy :-)