Witamy na naszej stronie internetowej

Wycieczka do Pucka

basia21

Wyjazd do kina

Dnia 25 czerwca 2014 roku uczniowie naszej szkoły wybrali się do Multikina w Rumi na film pt. ,,Czarownica". Tę amerykańską dramatyczna baśń przygodową z 2014 roku wyreżyserował Robert Stromberg. W roli głównej wystąpiła Angelina Jolie jako „Diabolina". Film został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej „Śpiącej królewny". Seans dostarczył uczniom wielu emocji, co spowodowało, że nie jednemu zakręciła się łezka w oku. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w Mc Donald's w Pucku. Uczniowie, mimo wielu wzruszeń, wrócili uśmiechnięci i zadowoleni.

Konkurs o ptakach

ptaszkiUczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Błękitną Szkołę we Władysławowie przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym. Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci na bogactwo gatunkowe ornitofauny NPK, kształcenie zamiłowania do przyrody, poszerzanie wiedzy przyrodniczej, rozwijanie wyobraźni i umiejętności artystycznych. Z naszej szkoły wysłano jedną pracę z kategorii klas 0 – I, 26 prac z klas II – III i jedną pracę z klasy IV. Dnia 17 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień. Z naszej szkoły wyróżnienia otrzymały dwie uczennice: Ada Wojtania z klasy I i Klaudia Błażk z klasy IIa. Uczennice otrzymały dyplomy i nagrody w postaci gier edukacyjnych.

Wycieczka do Wejherowa

WYCIECZKADnia 23.05.2014 roku odbyła się wycieczka do Wejherowa, w której uczestniczyli uczniowie klas: Va, VIa i VIb. Zwiedzaliśmy Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko – Pomorskiej oraz uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej dotyczącej założenia i historii miasta Wejherowo. Następnie w Kościele ojców franciszkanów pod wezwaniem świętej Anny zwiedzaliśmy krypty grobowe rodu Wejherów i Przebendowskich. Na zakończenie uczestniczyliśmy w warsztatach i konkursach, które odbyły się w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki na terenie Nadleśnictwa w Wejherowie.

Wycieczka do Malborka

malborkDnia 12 czerwca 2014 roku odbyła się wycieczka do Malborka, w której uczestniczyli uczniowie klas IV - VI. Dzieci miały okazję przyjrzeć się zamkowi krzyżackiemu oraz poznać jego historię i tajemnice. Udany pojazd zakończył się posiłkiem w Macdonalds. Wycieczkę zorganizowali: pani Ewa Podolska oraz pan Waldemar Rambiert.

Strona 1 z 9