Witamy na naszej stronie internetowej

Dzień Kaszubski

1

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

oryDnia 27.06.2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe. Uczennica Paulina Szymańska za swoje wyniki w nauce otrzymała buławę ministra. Najlepszymi sportowcami w tym roku zostali: Marta Szefka z kl. VIb oraz Przemysław Srok z kl. Va (drugi raz z rzędu). Pani dyrektor Maria Maciejewska serdecznie podziękowała rodzicom za współpracę wręczajac im pisemne podziękowania. Uczniowie, którzy brali udział w konkursach przedmiotowych i artystycznych oraz uzyskali wzorową frekwencję również otrzymali dyplomy i drobne upominki. Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Zakończenie roku szkolnego klas szóstych

zakoczenieDnia 26 czerwca 2014 roku odbył się uroczysty apel poświęcony pożegnaniu absolwentów naszej szkoły. Uroczystość prowadzili uczniowie klasy VI. Natomiast uczniowie klasy V wystąpili z wierszami, a potem obdarowali pamiątkami swoich starszych kolegów. Na apelu klas VI pani dyrektor Maria Maciejewska podziękowała nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za trud włożony w wychowanie i naukę młodych absolwentów. Rodzice uczniów, którzy dostali świadectwa z wyróżnieniem oraz Ci, którzy aktywnie i chętnie uczestniczyli w życiu szkoły sprawiając, że czas spędzony w niej był milszy i łatwiejszy, otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania. Po raz pierwszy absolwentka naszej szkole została uhonorowana za uzyskaną najwyższą średnią w nauce. Jest nią Paulina Szymańska z klasy VI B. Pani dyrektor z dumą wręczyła jej buławę ministra. Ponadto uczniowie, którzy zasłużyli na wyróżnienie to: Paulina Byczk, Piotr Dąbrowski, Filip Dopke, Michał Jankowski, Ewelina Kirschling, Magda Guth, Patrycja Klepin, Jakub Kłos, Marcelina Powierża, Julia Szymańska, Zuzanna Wojewoda, Julia Wolszon, Jakub Ziemiński. Jak zawsze w takim dniu nie brakowało emocji. Na pożegnanie wzruszeniom nie było końca... niejedną łzę ocierano z twarzy.

Zakończenie roku szkolnego w Oddziałach Przedszkolnych

zerwkaW dniu 26 czerwca 2014 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku w oddziałach przedszkolnych. Z tej okazji maluchy przygotowały dla swoich rodziców i nauczycieli część artystyczną. Pani dyrektor uroczyście wręczyła dzieciom ich pierwsze „świadectwa" - dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego. Wszystkie przedszkolaki otrzymały nagrody książkowe, upominki oraz słodki poczęstunek – cukierki i lody. Uroczystość przygotowały panie: Justyna Grzenkowicz i Ewa Borska.

Zabawa zakończeniowa klas szóstych

balW dniu 24 czerwca 2014 roku o godzinie 17 tej uczniowie klasy VI wraz z rodzicami i wychowawczyniami przygotowali zabawę na zakończenie szóstej klasy. Podczas dyskoteki uczniowie bawili się znakomicie przy muzyce prowadzonej przez starszego kolegę Adama Lieske. Ogromną niespodzianką sprawili rodzice, którzy po otwarciu balu przez Panią dyrektor Marię Maciejewską, wjechali na salę z pięknie ustrojonym tortem. Po wypiciu toastu „szampanem" picolo wszyscy degustowali to smaczne ciasto. Zaproszeni goście spędzili ten czas na rozmowach przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Czas upłynął bardzo szybko i nikt nie zauważył, że „to już koniec..." Życzymy absolwentom, aby przez następne trzy lata tanecznym krokiem przeszli następny etap w swym życiu :D

Strona 1 z 14