Witamy na naszej stronie internetowej

Halowa Piłka Nożna Szkół Wiejskich

15 października 2014 roku w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich.W zawodach wzięło udział 16 Szkół Podstawowych z Powiatu Puckiego. Nasi chłopcy reprezentujący nie tylko Szkołę Podstawową w Leśniewie ale także UKS WILKI Leśniewo grali w czwartej grupie rywalizując z Jastrzębią Górą, Mrzezinem i Rekowem Górnym. Do finału awansowały cztery zespoły: Wierzchucino, Werblinia, Darzlubie i nasza drużyna. Na pewno najbardziej wszechstronnym graczem w naszej drużynie jest Przemysław Srok, który wyróżnia się dużą szybkością i bardzo dobrym opanowaniem gry piłką. Na pochwałę zasługuje również Dominik Lesnau, który jest naszym najlepszym bramkarzem. Wyróżnia się bardzo dobrym opanowaniem piłki i zmysłem taktycznym, który pozwala mu kierować własną grą i grą drużynym. Pozostali zawodnicy są jeszcze młodzi i pewnie niebawem zasłużą na indywidualne pochwały. Niemniej jednak to zasługą całego zespołu jest zdobycie srebrnego medalu Powiatowych Igrzysk w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich.