XVI Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt

IMG 9371recznaDnia 10 marca 2015 roku w naszej szkole zostały zorganizowane XVI Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Nasze dziewczęta zagrały w składzie: Smolińska Agata, Ciskowska Weronika, Ciskowska Oliwia, Ceynowa Wiktoria, Rigga Magdalena, Koss Angelika, Mielke Weronika, Turin Kornelia, Bollin Katarzyna, Amelia Rigga, Tomczak Angelika, Szymańska Małgorzata, Drzeżdzon Oliwia, pod opieką trenera Piotra Potrykusa. W zawodach wzięło udział 9 zespołów ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Puckiego. Zespoły grały między sobą w trzech grupach, systemem rozgrywek „każdy z każdym". Po roku przygotowań nasze dziewczęta osiągnęły historyczny sukces, po raz pierwszy zdobywając złoty medal Powiatowych Igrzysk w Mini Piłce Ręcznej. Dziewczynki były bezkonkurencyjne, zdecydowanie pokonując każdy zespół. Rywalizacja w grupie była pasjonująca. Warto dodać, iż łącznie w czterech spotkaniach zdobyliśmy 29 bramek, z czego aż 25 rzuciła Agata Smolińska, która otrzymała puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju. Mieliśmy też wspaniałą bramkarkę, Magdę Rigga, bez której nasz sukces nie byłby tak spektakularny. Oczywiście cała drużyna spisała się na medal! Serdecznie gratulujemy dziewczętom!!! :-)