Witamy na naszej stronie internetowej

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

monikaUroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się 26 czerwca 2015 roku. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, pani dyrektor Maria Maciejewska zabrała głos. Przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierował do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji. Uczniowie klas szóstych z rąk pani dyrektor i wychowawców klas: pani Danuty Groenwald i pana Piotra Potrykus otrzymali dyplomy Absolwenta Szkoły. Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły, pani dyrektor wraz z przedstawicielem Rady Rodziców- Agnieszką Lemke i Samorządu Uczniowskiego – Klaudią Roszman wręczały nagrody książkowe dla uczniów z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, a także za wysoką frekwencję. W tym roku szkolnym dużo osób zostało nagrodzonych i wyróżnionych. Gratulujemy wszystkim i zachęcamy pozostałych uczniów do podnoszenia swoich wyników nie tylko w nauce, ale i w sporcie. W dalszej części zostały rozdane nagrody na konkursy matematyczne i polonistyczne. Wśród wyróżnionych znalazł się Artur Okoń, który reprezentował szkołę w regionalnym etapie Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki, a także wraz z Klaudią Roszman zakwalifikował się do półfinału Ligii Matematycznej organizowanej przez Akademię Pomorską w Słupsku. Z kolei wśród uczestników Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur" wyróżnieni zostali uczniowie za najwyższe wyniki osiągnięte w szkole w poszczególnych klasach: Mariusz Łabiak – kl. IV, Aleksander Kulka – kl. V i Artur Okoń – kl. VI. Gratulujemy! Z kolei pani Beata Figas podziękowała uczennicom z kółka tanecznego za pracę i osiągnięte sukcesy oraz wręczyła wraz z panią Danutą Groenwald statuetki dla uczennic najbardziej zaangażowanych w pracę Samorządu Uczniowskiego. Natomiast pan Piotr Potrykus wyróżnił najlepszych sportowców w naszej szkole: Przemysława Srok i Oliwia Ciskowska. Na zakończenie pani dyrektor ze wzruszeniem wręczała podziękowania rodzicom, którzy przez cały rok szkolny bardzo aktywnie i z głębokiego serca angażowali się w pracę szkoły, tak, aby spędzany w naszym budynku był miły i przyjemny. Serdecznie dziękujemy!!! Po zakończonym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal w celu wręczenia świadectw.

Bezpiecznych i ciepłych wakacji :-) Do zobaczenia we wrześniu!!!

Spotkanie uczniów klasy IVa z rodzicami

olaW dniu 22 czerwca 2015 roku odbyło się ostatnie spotkanie z rodzicami klasy IVa. Miało ono charakter podsumowujący, ale też uczniowie wystąpili z przedstawieniem „Świat bajek", do którego przygotowywali się z panią Joanną Szczerkowską – nauczycielką języka polskiego. W humorystycznym nastroju przeżyliśmy podróż do dzieciństwa, wspominając różne bajki. Przy słodkim poczęstunku rodzice mogli oglądać swoje pociechy w różnych rolach. W miłej atmosferze mogliśmy również zobaczyć występ dziewczynek z kółka tanecznego. Wychowawczyni Beata Figas przedstawiła wyniki w nauce swoich wychowanków i podziękowała rodzicom za owocną współpracę i zaangażowanie w życie klasy oraz możliwość realizacji różnorodnych form spędzania czasu ich dzieci.

Zakończenie roku szkolnego w Oddziałach Przedszkolnych

zeroW dniu 26 czerwca 2015 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku w oddziałach przedszkolnych. Z tej okazji maluchy przygotowały dla swoich rodziców część artystyczną. Wiele dni pilnie uczyły się wierszy i piosenek, które zaprezentowały podczas uroczystości. Pani dyrektor wręczyła dzieciom ich pierwsze „świadectwa" - dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego. Wszystkie przedszkolaki otrzymały również nagrody książkowe oraz słodkie upominki. Uroczystość przygotowały panie: Justyna Grzenkowicz i Ewa Borska.

Zakończenie klas VI

jankowskiDnia 25 czerwca 2015 roku odbył się uroczysty apel, na którym żegnaliśmy absolwentów naszej szkoły. Uroczystość prowadzili uczniowie klas VI. Na apelu dyrektor Maria Maciejewska podziękowała nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za trud włożony w wychowanie i naukę młodych absolwentów. Rodzice uczniów, wyróżnionych nagrodami książkowymi za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe bądź bardzo dobre zachowanie, otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania z rąk Pani Dyrektor za trud w wychowaniu młodego pokolenia. Ponadto podziękowania otrzymali rodzice, którzy aktywnie i chętnie uczestniczyli w życiu szkoły sprawiając, że czas spędzony w niej był milszy i łatwiejszy. Ważnym wydarzeniem w naszej szkole staje się wręczenie przez Panią dyrektor nagrody Dyrektora Szkoły. W tym roku szkolnym najwyższą średnią aż 5,82 w nauce uzyskała Klaudia Roszman uczennica klasy VI B. Gratulujemy!!!! Ponadto uczniowie, którzy zasłużyli na wyróżnienie to: Wiktoria Chojnacka, Wiktoria Jankowska, Jakub Jankowski, Wiktoria Karczyńska, Adam Kos, Julia Krzebietke, Nikola Kwidzińska, Dominika Łepek, Oliwia Muranowska, Artur Okoń, Okoń Jędrzej, Amelia Rigga, Agata Rogacka, Adam Szymański, Michalina Wrońska, Martyna Brauer, Wiktoria Bużan, Adrianna Funk, Angelika Koss, Wiktoria Lemke, Katarzyna Mudlaff, Wioleta Niklas, Magdalena Richert, Klaudia Roszman, Paulina Szabelska, Paulina Wegner. Dalszą część apelu umiliły nam występy klas szóstych i klas piątych. Miłym akcentem jest również wręczanie absolwentom pamiątek przez młodszych kolegów i koleżanek. Jak zawsze w takim dniu nie brakowało emocji. Wzruszeniom nie było końca... niejedną łzę ukradkiem ocierano z twarzy...

Podstawówka dla Was to już przeszłość. I choć rozejdziecie się na cztery strony świata, to życzymy Wam, abyście realizowali swoje plany, marzenia. Nie zapominajcie też o szkole, w której przeżyliście wiele radosnych chwil. Pamiętajcie o swoich młodszych kolegach i o naszych nauczycielach.

Zabawa zakończeniowa klas VI

piotr1W dniu 22 czerwca 2015 roku o godzinie 17 tej uczniowie klas VI a i VI b wraz z rodzicami i wychowawcami przygotowali zabawę na zakończenie szóstej klasy. Każdy z zaproszonych gości oraz absolwentów otrzymał na pamiątkę plakietkę. Piękne życzenia skierowała do uczniów i rodziców pani dyrektor Maria Maciejewska, w ten sposób otwierając Bal Szóstoklasisty. Ogromną niespodziankę sprawili rodzice wjeżdżając na salę z pięknie ustrojonym tortem. Podczas dyskoteki uczniowie bawili się znakomicie przy muzyce prowadzonej przez starszego kolegę Adama Lieske. Zaproszeni goście spędzili ten czas na rozmowach przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Czas upłynął bardzo szybko i nikt nie zauważył, że „to już koniec...". Życzymy absolwentom, aby przez następne trzy lata tanecznym krokiem przeszli następny etap w swym życiu :D

Strona 1 z 19