Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

4aDnia 24 czerwca 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, pani dyrektor Maria Maciejewska zabrała głos. Przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierował do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji. Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły, pani dyrektor wraz z przedstawicielem Rady Rodziców- Agnieszką Lemke wręczały nagrody książkowe dla uczniów z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, a także za wysoką frekwencję. W tym roku szkolnym dużo osób zostało nagrodzonych i wyróżnionych. Nagrodzono również najlepszych sportowców naszej szkoły. W tym roku szkolnym zostali nimi: Oliwia Ciskowska (kl.VI b) oraz Kamil Sikora (kl.VI b). Gratulujemy wszystkim i zachęcamy pozostałych uczniów do podnoszenia swoich wyników nie tylko w nauce, ale i w sporcie. Na zakończenie pani dyrektor ze wzruszeniem wręczała podziękowania rodzicom, którzy przez cały rok szkolny bardzo aktywnie i z głębokiego serca angażowali się w pracę szkoły, tak, aby spędzany w naszym budynku był miły i przyjemny. Serdecznie dziękujemy!!!Po zakończonym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal w celu wręczenia świadectw.

Bezpiecznych i ciepłych wakacji :-) Do zobaczenia we wrześniu!!!

Zakończenie roku szkolnego w Oddziałach Przedszkolnych

1Dnia 23 czerwca 2016 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku w Oddziałach Przedszkolnych. Z tej okazji maluchy przygotowały dla swoich rodziców i nauczycieli część artystyczną. Pani dyrektor uroczyście wręczyła dzieciom ich pierwsze „świadectwa" - dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego. Wszystkie przedszkolaki otrzymały nagrody i upominki. Uroczystość przygotowały panie: Justyna Grzenkowicz i Ewa Borska.

Dzień Sukcesu

0Dnia 22 czerwca podczas Dnia Sukcesu uczniowie biorący w roku szkolnym 2015/2016 udział w różnych konkursach i zawodach sportowych za swoje zaangażowanie otrzymało nagrody. W tym dniu obejrzeliśmy również przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pań: Danuty Kowalik i Danuty Groenwald. Młodzi artyści otrzymali od widzów gratulacje za swój występ oraz mnóstwo braw.

Pożegnanie klas VI

5Dnia 23 czerwca 2016 r. o godz. 11:00 odbył się uroczysty apel z okazji pożegnania uczniów klas szóstych. Uroczystość rozpoczęła się hymnem szkoły. Następnie Pani Dyrektor Maria Maciejewska przywitała wszystkich gości: grono pedagogiczne, rodziców i uczniów naszej szkoły oraz wygłosiła szczere gorące przemówienie. Potem oddała głos uczniom. Dzieci z klas: VIa, VIb oraz Va i Vb zaprezentowały się przed przybyłymi gośćmi w ciekawym wystąpieniu artystycznym, podczas którego szóstoklasiści złożyli szczególne podziękowania dyrekcji szkoły, nauczycielom, wychowawcom i rodzicom za trud, opiekę i ogromne serce oraz wręczyli im kwiaty, a piątoklasiści pożegnali uczniów drobnym upominkiem i „biletem do gimnazjum"- w jedną stronę. Padło wiele pięknych słów, które pozostaną w naszej pamięci na zawsze.

Zabawa zakończeniowa klas VI

6bDnia 17 czerwca 2016 roku odbył się pożegnalny bal uczniów klas szóstych zorganizowany przez ich rodziców. Na uroczystość tę zaproszono dyrekcję szkoły, wychowawców klas VI , nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17:00 uroczystym obiadem. Dzieci bawiły się przy dźwiękach muzyki wygrywanej na żywo przez pana Adama Saneckiego. Na balu nie zabrakło konkursów i wesołych zabaw, dzięki którym zarówno uczestnicy jak i widzowie doświadczyli wiele radosnych doznań. Zabawa była wspaniała. Wszyscy pokazali, że nie tylko potrafią się dobrze bawić, ale są prawdziwymi młodymi „ mistrzami parkietu".