Witamy na naszej stronie internetowej

Najlepszy absolwent

ceynowaW dniu 21 czerwca 2016 r. w Domu Kultury w Żelistrzewie odbyło się podsumowanie XV edycji gminnego konkursu „Najlepszy absolwent gimnazjum" oraz drugiej edycji „Najlepszy Absolwent Szkoły Podstawowej „ – Gminy Puck za rok szkolny 2015/2016. W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Puck – Pan Tadeusz Puszkarczuk, Przewodnicząca Rady Gminy Puck – Pani Anna Pomieczyńska i Dyrektor ZOPO w Gminie Puck –Pani  Barbara Miłkowska, Księgowa ZOPO w Gminie Puck – Pani Barbara Stankiewicz, Dyrektorzy Szkół z terenu Gminy, Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Pan Tomasz Lewicki oraz nauczyciele i Rodzice wyróżnionych uczniów. Do konkursu Szkoły wytypowały uczniów, którzy otrzymali wzorową ocenę ze sprawowania, uzyskali bardzo wysoką średnią ocen w szkole, wykazali bardzo dobrą znajomość języków obcych oraz posiadają znaczące osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, osiągnięcia plastyczne, muzyczne, literackie, sportowe oraz były zaangażowane w pracę samorządu szkolnego. Najlepszą absolwentką naszej szkoły została Wiktoria Ceynowa z klasy VI b. Uczniowie otrzymali z rąk Pana Wójta i Pani Przewodniczącej upominki i symboliczną różę. Spotkanie uświetniły występy uczniów z różnych szkół – w tym Marta Byczk z naszej szkoły. Na koniec spotkania Pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk złożył wyróżnionym uczniom gratulacje i życzenia powodzenia w dalszej edukacji, a wszystkim zebranym życzenia spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka rowerowa

W poniedziałek 20 czerwca 2016 roku uczniowie klasy IVa oraz IVb pod opieką Danuty Groenwald, Joanny Szczerkowskiej, Marii Lanc i mam uczniów uczestniczyli w wycieczce rowerowej nad jezioro Stoborowo. Na miejscu odbył się piknik przy ognisku. Dzieci miały okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami, gdyż kilka dni wcześniej otrzymały karty rowerowe.

Wycieczka rowerowa

Dnia 20 września 2016 r. odbyła się wycieczka rowerowa dla klasy Va. W wycieczce tej uczestniczyły również mamy: Pani Ewa Roszman, Małgorzata Czapp i Joanna Wikowska. Trasa wycieczki rowerowej przebiegła przez piękny las należący do kompleksu Puszczy Darzlubsko – Oliwskiej. Nie była zbyt długa, ale atrakcyjna. Pogoda nam dopisała. Miejscem zatrzymania i odpoczynku była mała miejscowość – Warszkowo. Większość uczestników wycieczki była tu po raz pierwszy. Dzięki gościnności Pani Sołtys mogliśmy skorzystać z placu zabaw i upiec sobie na grillu kiełbaski. Oczywiście był też czas na zabawę i relaks. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w borze sosnowym i tam rozegraliśmy cieszący się ostatnio wśród uczniów naszej klasy mecz na „flagi". Jak zwykle był emocjonujący. Wycieczkę zorganizowała pani Beata Figas.

Wycieczka do Torunia

Dnia 15 czerwca 2016 roku uczniowie klas IV oraz VIa wzięli udziała w wycieczce do Torunia. Na miejscu zwiedzali miasto, piekli pierniki oraz uczestniczyli w zajęciach historycznych w ruinach zamku krzyżackiego. Uczniowie pełni wrażeń oraz pamiątek wrócili do domu. Opiekunami wycieczki byli: Joanna Szczerkowska, Waldemar Rambiert, Gabriela Ratke oraz Danuta Kowalik.

Wycieczka do Łeby

W dniu 13 czerwca 2016 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w wycieczce do Łeby, gdzie miały okazję zwiedzić PARK DINOZAURÓW i zobaczyć prehistoryczne zwierzęta w naturalnych rozmiarach. Maluchy z wielkim zainteresowaniem oglądały poszczególne „okazy". Były również zabawy w wiosce indiańskiej, miasteczku Flinstonów oraz na pięknym placu zabaw. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały poczęstunek – lody i frytki. Wycieczkę zorganizowały panie: Justyna Grzenkowicz i Ewa Borska.

Strona 1 z 10