Przegląd Form Tanecznych - Jastarnia 2016

W dniu 8 czerwca 2016 roku zespół tanecznych wziął udział w XIII Przeglądzie Form Tanecznych w hali sportowo – widowiskowej w Jastarni. Organizatorem konkursu był: Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego w Pucku oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jastarni. Celem przeglądu było propagowanie tańca wśród dzieci i młodzieży, integracja zespołów i nawiązywanie kontaktów oraz wymiana pomysłów pomiędzy instruktorami i uczestniczkami. Konkurs podzielony był na solistów oraz formacje. Nasz zespół występował w dwóch piosenkach. W kategorii zespoły – taniec współczesny, grupa ,,Czirliderki" wywalczyła II miejsce, przegrywając tylko z dziewczętami ze szkoły średniej. Dziewczęta rywalizowały z grupami, w których skład wchodzili uczniowie gimnazjum i liceum. Tym bardziej cieszy nas fakt z zajęcia tak wysokiego miejsca. :D Opiekunem zespołu tanecznego jest Beata Figas.