Wycieczka rowerowa

Dnia 20 września 2016 r. odbyła się wycieczka rowerowa dla klasy Va. W wycieczce tej uczestniczyły również mamy: Pani Ewa Roszman, Małgorzata Czapp i Joanna Wikowska. Trasa wycieczki rowerowej przebiegła przez piękny las należący do kompleksu Puszczy Darzlubsko – Oliwskiej. Nie była zbyt długa, ale atrakcyjna. Pogoda nam dopisała. Miejscem zatrzymania i odpoczynku była mała miejscowość – Warszkowo. Większość uczestników wycieczki była tu po raz pierwszy. Dzięki gościnności Pani Sołtys mogliśmy skorzystać z placu zabaw i upiec sobie na grillu kiełbaski. Oczywiście był też czas na zabawę i relaks. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w borze sosnowym i tam rozegraliśmy cieszący się ostatnio wśród uczniów naszej klasy mecz na „flagi". Jak zwykle był emocjonujący. Wycieczkę zorganizowała pani Beata Figas.