Witamy na naszej stronie internetowej

Najlepszy absolwent

ceynowaW dniu 21 czerwca 2016 r. w Domu Kultury w Żelistrzewie odbyło się podsumowanie XV edycji gminnego konkursu „Najlepszy absolwent gimnazjum" oraz drugiej edycji „Najlepszy Absolwent Szkoły Podstawowej „ – Gminy Puck za rok szkolny 2015/2016. W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Puck – Pan Tadeusz Puszkarczuk, Przewodnicząca Rady Gminy Puck – Pani Anna Pomieczyńska i Dyrektor ZOPO w Gminie Puck –Pani  Barbara Miłkowska, Księgowa ZOPO w Gminie Puck – Pani Barbara Stankiewicz, Dyrektorzy Szkół z terenu Gminy, Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Pan Tomasz Lewicki oraz nauczyciele i Rodzice wyróżnionych uczniów. Do konkursu Szkoły wytypowały uczniów, którzy otrzymali wzorową ocenę ze sprawowania, uzyskali bardzo wysoką średnią ocen w szkole, wykazali bardzo dobrą znajomość języków obcych oraz posiadają znaczące osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, osiągnięcia plastyczne, muzyczne, literackie, sportowe oraz były zaangażowane w pracę samorządu szkolnego. Najlepszą absolwentką naszej szkoły została Wiktoria Ceynowa z klasy VI b. Uczniowie otrzymali z rąk Pana Wójta i Pani Przewodniczącej upominki i symboliczną różę. Spotkanie uświetniły występy uczniów z różnych szkół – w tym Marta Byczk z naszej szkoły. Na koniec spotkania Pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk złożył wyróżnionym uczniom gratulacje i życzenia powodzenia w dalszej edukacji, a wszystkim zebranym życzenia spokojnych i bezpiecznych wakacji.