Festyn Rodzinny

DSCDnia 3 czerwca 2017 roku Rada Rodziców naszej szkoły przygotowała Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki i Ojca dla wszystkich uczniów i ich rodziców. Był to już drugi tego rodzaju festyn. W programie festynu znalazły się: zabawy sportowe, pokaz bojowych przygotowany przez Militarnie Gniewino, strzelanie z łuku, pokazy taneczne dzieci, dmuchany zamek, malowanie twarzy, pokaz wozu strażackiego, nauka udzielania pierwszej pomocy prowadzona przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Leśniewie, pokaz użycia sprzętu gaśniczego, pyszna grochówka, pieczone kiełbaski, lody, kawa i ciasto. Festyn cieszył się dużym zainteresowaniem. Bardzo wszystkim dziękujemy za udział, a przede wszystkim zaogromne zaangazowanie i  przygotowanie festynu.