Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 23 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, pani dyrektor Maria Maciejewska zabrała głos. Przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierował do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji. Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły, pani dyrektor wraz z przedstawicielem Rady Rodziców wręczały nagrody książkowe dla uczniów z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, a także za wysoką frekwencję. Nagrodzono również najlepszych sportowców naszej szkoły. Gratulujemy wszystkim i zachęcamy pozostałych uczniów do podnoszenia swoich wyników nie tylko w nauce, ale i w sporcie. Na zakończenie pani dyrektor ze wzruszeniem wręczała podziękowania rodzicom, którzy przez cały rok szkolny bardzo aktywnie i z głębokiego serca angażowali się w pracę szkoły, tak, aby spędzany w naszym budynku był miły i przyjemny. Serdecznie dziękujemy!!!Po zakończonym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal w celu wręczenia świadectw.

Bezpiecznych i ciepłych wakacji :-) Do zobaczenia we wrześniu!!!