Witamy na naszej stronie internetowej

Finał II edycji Pomorskich Meczów Matematycznych

wDnia 27 kwietnia 2017 roku na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UG odbył się Wielki Finał II edycji Pomorskich Meczów Matematycznych (PMM). Wszystkie szkoły biorące udział w meczach miały okazję spotkać się na popularnonaukowych wykładach oraz obejrzeć finałowy mecz pomiędzy szkołami: I Społeczną Szkołą Podstawową STO w Gdańsku i Gdańską Autonomiczną Szkołą Podstawową. Tego dnia Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego odwiedziło prawie 1000 młodych entuzjastów matematyki. Nasza drużyna matematyczna też uczestniczyła w tym wydarzeniu. W tym roku nie udało nam się wyjść z grupy, ale spróbujemy na następny rok :-) Uczniowie biorący udział w PMM naszej szkoły to: Albecki Dominik, Guth Arkadiusz, Lakowski Remigiusz, Narloch Paweł, Potrykus Nikola, Skielnik Paweł (kl. VIa), Łabiak Mariusz, Rigga Daria, Szymański Bartosz (kl. VIb), Lilla Paweł (kl. Va) oraz Os Kamil (kl. Vc). Opiekunem naszej drużyny jest pani Beata Figas.