Spotkanie z przedstawicielami Powiatowej Policji w Pucku

W ramach działań profilaktyczno - wychowawczych dnia 11.10.2021 uczniowie klas VII - VIII uczestniczyli w zajęciach z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Pucku dotyczących bezpieczeństwa, odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz przemocy. Podczas spotkania funkcjonariusze policji przedstawili zagadnienia związane z odpowiedzialnością nieletnich za popełniane czyny karalne i za zachowania niezgodne z przyjętymi normami społecznymi. Poruszony został również temat przemocy i ceberprzemocy. Uczniowie wykazali zainteresowanie poruszanymi zagadnieniami, zadawali pytania prowadzącym. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w tego typu zajęciach przyczyni się do wzrostu świadomości i odpowiedzialności uczniów za swoje zachowanie.