Witamy na naszej stronie internetowej

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

lubowanieDnia 14.10.2021roku odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Zebranych pierwszoklasistów, rodziców, nauczycieli oraz uczniów klas młodszych powitała pani dyrektor Maria Maciejewska. W swoim krótkim przemówieniu wyraziła radość z przyjęcia nowych członków do społeczności szkolnej. Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Pierwszoklasiści pod kierunkiem Pań: Gabrieli Ratke, Marii Draws i Katarzyny Horoszkiewicz zaprezentowali swoje umiejętności. Po udanym występie dzieci złożyły uroczystą przysięgę, po której zostały pasowane szablą na uczniów przez Pana  Romana Dambek  - bratanka patrona naszej szkoły. Pierwszoklasiści otrzymali od uczniów klas drugich i trzecich drobne upominki, które na ręce ich pań złożyli uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Następnie pierwszoklasiści wraz ze swoimi wychowawczyniami udali się do swoich klas na poczęstunek, który przygotowali ich rodzice. Serdecznie im za to dziękujemy :-)