Wycieczka do gmachu Telewizji Gdańsk

telewizjaUczniowie redakcji gazetki szkolnej i Koła Młodego Artysty godnie reprezentowali naszą szkołę 13 października 2021 podczas zwiedzania gmachu Telewizji Gdańsk. Organizatorkami wyjazdu były panie nadzorujące pracę młodych redaktorów: Ewelina Plocke i Hanna Parchem. Dzieci poznały specyfikę pracy redaktorów telewizyjnych, dźwiękowców czy osób odpowiedzialnych za obraz, a także reklamę w telewizji. Ponadto atrakcją okazały się historyczne rekwizyty, które używano do produkcji programów informacyjnych czy publicystycznych. Nasi młodzi kreatywni poszerzyli swoje horyzonty, doceniając obecne czasy, gdzie technologia znacznie ułatwia funkcjonowanie i tworzenie tego, co można dziś obejrzeć na ekranach telewizorów.