Światowy Dzień Pluszowego Misia

Stało się tradycją w naszej szkole, że włączmy się do obchodów Dnia Pluszowego Misia. Dnia 25 listopada dzieci z klas oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wzięli udział w świętowaniu. W szkole towarzyszyły im przyniesione przez siebie maskotki. W klasach pod okiem wychowawców zapoznali się z historią ,,Pluszowego Misia", wykonali prace plastyczno-techniczne : dzieci z oddziałów przedszkolnych-kolorowankę XXL, uczniowie klas pierwszych-odwzorowanie lewej strony misia, uczniowie klas drugich-rysowanie postaci misia wg kodu/rzutu kostką, uczniowie klas trzecich-miś- składanka origami. Korzystali też z układanek on-line tematycznie związanych z ,,Pluszowym Misiem". Uwieńczeniem dnia było pozowanie wraz z maskotkami do zdjęcia ,,Dnia Pluszowego Misia". Dzień Pluszowego Misia przygotowały panie: Gabriela Ratke i Maria Draws.