Witamy na naszej stronie internetowej

BEZPIECZNE WAKACJE

wakacjeDYREKCJA, NAUCZYCIELE ORAZ PRACOWNICY

SZKOŁY ŻYCZĄ WSZYSTKIM UCZNIOM ORAZ ICH

RODZICOM BEZPIECZNYCH, SŁONECZNYCH 

I UDANYCH WAKACJI!!!

 

 

Zestaw podręczników na rok szkolny 2016/2017

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA DAMBKA W LEŚNIEWIE

NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Klasa

Rodzaj zajęć

Tytuł

Autor

Wydawnictwo

Nr dopuszczenia

OP

Nauczanie przedszkolne

KOLOROWY START - pakiet

 

 

MAC

 

Religia

Spotkania Dzieci Bożych

Zeszyt do religii -

zamawia szkoła – płatność we wrześniu

 

D. Kurpiński

J. Snopek

Jedność

AZ-03-01/10-KL-2/15

I

 

Uczniowie o trzymają podręczniki bezpłatnie do wszystkich edukacji oraz do języka angielskiego.

Religia

Żyjemy w Bożym świecie- zeszyt

zamawia szkoła – płatność we wrześniu

 

ks. T. Śmiech

E. Kondrak

B. Nosek

Jedność

AZ– 1 – 01/12

II

 

Uczniowie o trzymają podręczniki bezpłatnie do wszystkich edukacji oraz do języka angielskiego.

Religia

Idziemy do Jezusa - zeszyt

zamawia szkoła- płatność

we wrześniu

 

ks. J. Czerkawski

E. Kondrak

Jedność

AZ-1-01/12

III

 

Uczniowie otrzymają

 

podręczniki bezpłatnie do 

 

wszystkich edukacji

 

oraz do języka

 

angielskiego.

Religia

Jezus jest z nami - zeszyt ćwiczeń zamawia szkoła – płatność we wrześniu

 

ks. J. Czerkawski

E. Kondrak

Jedność

AZ-1-02/12

 KLASA IV

 

 

IV

 

Uczniowie o trzymają podręczniki bezpłatnie do wszystkich przedmiotów oraz do języka angielskiego.

Należy zakupić książki wymienione poniżej:

Religia

Miejsca pełne BOGActw

ks. K. Mielnicki

E. Kondrak

B. Nosek

Jedność

AZ-2-02/12

Język kaszubski

jeżeli dziecko będzie uczęszczało na kaszubski

 

Kaszebe Zemia i ledze

D. Pioch

Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie

61/00

Język niemiecki

PUNKT – podręcznik z ćwiczeniami

A. Potapowicz

WS i P

 

 KLASA V

Uczniowie otrzymają podręczniki bezpłatnie do wszystkich przedmiotów oraz do języka angielskiego.

Należy zakupić książki wymienione poniżej:

 

V

Religia

Spotkania uBOGAcające

H. Szaniawska

 Jedność

 AZ-2-02/12

Język kaszubski

Zece codniowe na Kaszebach

D. Pioch

Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie

94/04

 

Język niemiecki

PUNKT 5

A. Potapowicz

WS i P

 

KLASA VI

 

 

 

 

VI

 

 

 

 

 

 

 

Język polski

Język polski 6 kształcenie kulturowo-literackie kształcenie językowe

M. Składanek

D. Szaniawska

OPERON – nowa seria

339/5/2014

Matematyka

,,Matematyka z pomysłem"

3 zeszyty ćwiczeń

 

P. Zarzycki,

M. Jucewicz,

M. Karpiński

WSiP

GWO

 

Przyroda

Tajemnice przyrody podręcznik

i ćwiczenia cz. I i II

A. Czerny,

K. Mnich,

H. Lach

Nowa Era

192/01

Historia

„Wczoraj i dziś' podręcznik

i 2 zeszyty ćwiczeń

G. Wojciechowski

Nowa Era

443/3/2014

Religia

 

Tajemnice BOGAtego życia

ks. K.Mielnicki

E. Kondrak

E. Parszewska

Jedność

AZ-2-02/12

Język angielski

 

 

Język niemiecki

EVOLUTION PLUS 3

podręcznik i zeszyt ćwiczeń

 

PUNKT 6

Nick Beare

 

 

A. Potapowicz

Mac Millan

 

 

WSiP

675/3/2014

Zajęcia komputerowe

Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej klasy IV - VI

Podręczniki znajdują się        w szkole (nie trzeba ich kupować)!

G. Koba

MIGRA

373/2011

Muzyka

Muzyczny świat klasa 6

T. Wójcik

MAC

 

Plastyka

Na ścieżkach wyobraźni

klasa VI

K.Łapot-Dzierga

WS i P

 

Język kaszubski

Najo domocezna

D. Pioch

Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie

275/04

PRZYDZIAŁ UCZNIÓW DO POSZCZEGÓLNYCH KLAS W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Oddział przedszkolny A - wychowawstwo: mgr Justyna Grzenkowicz

1. BARTOSIK KSAWERY
2. BŁASZK JAKUB
3. CYRANKOWSKI KAMIL
4. DRAFZ BARTOSZ
5. FUNK MAJKA
6. JASKUŁKE JULIA
7. JAŚKIEWICZ GRZEGORZ
8. KONEFKE JANKOWSKA
9. KWIDZIŃSKA SARA
10. LADEMANN FILIP
11. LEWICKI DOMINIK
12. MROCH KAMIL
13. MUDLAFF KONRAD
14. PIONKE ANTONI
15. ROST MAJA
16. RUMPCA MACIEJ
17. SZMYT JULIA
18. WIKOWSKA ANNA
19. WIKOWSKA MAJA
20. WITCZAK MIKOŁAJ
21. WOLANIN DAMIAN
22. WOLSZON KORNELIA

Oddział przedszkolny B - wychowawstwo: Ewa Borska

1. ABRAHAM ALEKSANDRA
2. BASMAN KAMIL
3. BENDZMER ZUZANNA
4. BIANGA ANTONI
5. BUŻAN ADAM
6. CEYNOWA JULIA
7. CEYNOWA MIKOŁAJCZAK
8. DRZEŻDŻON FILIP
9. FALK DOMINIK
10. GÓRECKI KUBA
11. KIEPKE ZUZANNA
12. KLUZIŃSKA – ROSENGARTEN PAULINA
13. KOREIKE DAWID
14.KOS MAREK
15. KOWALEWSKI ARKADIUSZ
16. POTRYKUS MAJA
17. SMMERLING KAROLINA
18. SROK DOMINIKA
19. SROK PIOTR
20. SROK ZOFIA
21. SZORNAK SEBASTIAN
22. SZYMAŃSKI IGNACY
23. WYCZANOWSKI FILIP

Klasa Ia - wychowawstwo: mgr Barbara Hejmowska

1. FOJCIK LENA
2. GLEMBIN WOJCIECH
3. GUTH KACPER
4. HIRTH DOMINIK
5. KIEPKE KONRAD
6. KLAWIKOWSKA KAROLINA
7. KOHNKE WIKTOR
8. LABUDDA PAWEŁ
9. MAKSYMIUK ADRIAN
10. OKRÓJ DAMIAN
11. PIEPER OLIWIA
12. SEMMERLING JAKUB
13. SZYMAŃSKI PATRYK
14. WALKUSZ FILIP

Klasa Ib - wychowawstwo: mgr Elżbieta Różek

1. ARENDT PAULINA
2. DZIENISZ ALEKSANDRA
3. CEYNOWA IGOR
4. GADOMSKA NADIA
5. GRUBBA MILENA
6. GUZDRAJ PAWEŁ
7. KLOSKE MACIEJ
8. KONKEL KRZYSZTOF
9. KRUSZYŃSKA ANGELIKA
10. OKUŃ WIKTORIA
11. RUTKOWSKI ALBERT
12. SEMMERLING JAN
13. SKRZYPKOWSKI MATEUSZ
14. SZYMAŃSKI JAKUB
15. TOJZA ERYK

Klasa II a - wychowawstwo: mgr Gabriela Ratke

1. ALBECKI ERYK
2. BARTOSIK KAROLINA
3. BOLLIN URSZULA
4. BORSKI PAWEŁ
5. CISKOWSKA WIKTORIA
6. CZAPP JULIA
7. DARGA MIKOŁAJ
8. DUDZIAK SEBASTIAN
9. JANKOWSKA MAGDALENA
10. KOSECKI JAKUB
11. LESSNAU JAKUB
12. MUDLAFF OLIWIER
13. OKOŃ JULIA
14. PIEKAREK KLAUDIA
15. RIGGA SZYMON
16. SŁUPCZEWSKA ANNA
17. SOITZ BARBARA
18. STYN MICHAŁ
19. SZYMAŃSKI SEBASTIAN
20. THIEL ALEKSANDER
21. WIKOWSKI MACIEJ
22. WIKOWSKA MAGDALENA
23. WENTA KSAWIER
24. ZINKIEL BORYS

Klasa II b - wychowawstwo: mgr Maria Draws

1. ALANKIEWICZ JAN
2. BIANGA MACIEJ
3. BYCZK KAROLINA
4. CZAPP ZOFIA
5. GADOMSKI KAMIL
6. KIEDROWSKA ZOFIA
7. KONKEL MARIA
8. KUŚ KRZYSZTOF
9. LESNAU FILIP
10. LESSNAU KATARZYNA
11. MALINOWSKI SZYMON
12. MARKSTEIN IZABELA
13. MIOTK ANIELA
14. OKRÓJ ANNA
15. PALCZYKOWSKA MAGDALENA
16. PIEPER ARTUR
17. RUSZKOWSKA MICHALINA
18. STROMSKI SEBASTIAN
19. SZYMAŃSKI GABRIEL
20. WEGNER KINGA
21. WOLFF MARTYNA
22. WROŃSKI JAKUB

Klasa III a - wychowawstwo: mgr Danuta Kowalik

1. BUCHWAK KONRAD
2. HINTZKE MARTYNA
3. HIRSZ SYLWIA
4. KIEDROWSKI JAKUB
5. KONEFKE KAMIL
6. KUCHNOWSKA WIKTORIA
7. KUŚ JAN
8. LABUDA MARCELINA
9. LADEMANN MAGDALENA
10. NIKLAS MACIEJ
11. NIKLAS WERONIKA
12. POTRYKUS AMELIA
13. POTRYKUS OLIWIER
14. POWIERŻA ANTONINA
15. SANECKA EMILIA
16. STODÓLSKA JULIA
17. TUREK WIKTORIA
18. WYCZANOWSKA SARA

Klasa III b - wychowawstwo: mgr Monika Grzmil - Ławniczak

1. CZAPLEWSKA JULIA
2. FALK KACPER
3. ITRYCH MARTA
4. KIEPKE KINGA
5. LESNAU KAMILA
6. LEWAŃCZYK KACPER
7. MALINOWSKA WIKTORIA
8. MATYSIAK MATEUSZ
9. PILARSKA MAGDALENA
10. PIONKE SEBASTIAN
11. POZORSKI JAN
12. SZEFKA MATYLDA
13. SZMIDT MAJA
14. WEGNER AMELIA
15. WOLANIN JAKUB
16. WOLFF SZYMON
17. WOLSZON JAKUB
18. ŹRÓDŁO WERONIKA

Klasa III c - wychowawstwo: mgr Beata Ziemann

1. BARAN PATRYCJA
2. BORK JULIA
3. BRAUER JAKUB
4. GÓRZ DAMIAN
5. KRUSZYŃSKA KAROLINA
6. LABUDA JAN
7. LENCKOWSKI OLIVER
8. ŁABIAK ANNA
9. MACISZKA WIKTORIA
10. MIELKE WIKTORIA
11. OS BARTOSZ
12. PROMA MAGDALENA
13. SKRZYPKOWSKI KACPER
14. STEINKE MARTYNA
15. WEGNER WIKTORIA
16. ZINKEL MICHALINA

Klasa IV a integracyjna - wychowawstwo: mgr Patrycja Dampc – Brunka
nauczyciel wspomagający: mgr Patrycja Dampc – Brunka

1. BIESZK MACIEJ
2. BOLLIN PAWEŁ
3. BRZOZOWSKA PAULINA
4. CEYNOWA PATRYK
5. DRZEŻDŻON PAWEŁ
6. JAFKE WIKTOR
7. KANSY KRZYSZTOF
8. KOS WERONIKA
9. KRAUZE OSKAR
10. MIKOŁAJCZAK KLAUDIA
11. NIKLAS KAROL
12. SEMMERLING OLIWIA
13. SZORNAK ADAM
14. SZYMAŃSKI RADOSŁAW

Klasa IV b - wychowawstwo: mgr Ewelina Plocke

1. BOHOŃ PIOTR
2. CZAPIEWSKI MICHAŁ
3. DAMPS WERONIKA
4. GOŁOCIŃSKA JULIA
5. JAŚKIEWICZ WIKTOR
6. KOS PAWEŁ
7. KRZYŻCZYK JULIA
8. LADEMANN WERONIKA
9. LEWICKA ZUZANNA
10. ŁABIAK JAN
11. SROK JAKUB
12. STANKIEWICZ MAJA
13. STROMSKA AGATA
14. SZOMBURG KSAWERY
15. WIKOWSKA AGATA
16. WIKOWSKA AGNIESZKA
17. WOJTANIA ADA
18. ZAKLIKOWSKA MONIKA

Klasa Va - wychowawstwo: mgr inż. Danuta Groenwald

1. BŁASZK MAGDALENA
2. BŁAŻK KLAUDIA
3. DRAFZ PRZEMYSŁAW
4. DUDZIAK ANNA
5. JANKOWSKI OLIWIER
6. KLEBBA KACPER
7. KOBIERZYŃSKI MIKOŁAJCZAK
8. LANC ERYK
9. LEKNER AGATA
10. LILLA PAWEŁ
11. OKOŃ AMELIA
12. RUMPCA BARTŁOMIEJ
13. SIKORA NADIA
14. SŁUPCZEWSKI PAWEŁ
15. SZEFKA FAUSTYNA
16. SZYMAŃSKA NATALIA
17. WENTA WIKTORIA

Klasa Vb - wychowawstwo: mgr Joanna Szczerkowska

1. ABRAHAM MATEUSZ
2. CYRANKOWSKI KACPER
3. CZAPP GRACJAN
4. DRAFZ ANNA
5. GLEMBIN NIKODEM
6. HIRTH KORNELIUSZ
7. LADEMANN JULIA
8. LEWAŃCZYK KRZYSZTOF
9. LIESKE KATARZYNA
10. LIZJUSZ KLAUDIA
11. MALINOWSKI NIKODEM
12. MALINOWSKI NIKODEM
13. MARKSTEIN DOROTA
14. OSIECKI ROKSANA
15. SZYMAŃSKA KAMILA

Klasa Vc - wychowawstwo: mgr Piotr Potrykus

1. ALBECKA ELIZA
2. BISEWSKI PAWEŁ
3. BYCZK MARTA
4. BYCZK MATEUSZ
5. BYCZK WIKTORIA
6. DRZEŻDŻON SEBASTIAN
7. HALMAN ALEKSANDRA
8. KLEIN BEATA
9. KLEPIN GRACJAN
10. KOSECKA ZOFIA
11. LILLA KACPER
12. MIELKE PAWEŁ
13. OS KAMIL
14. PREIHS AGATA
15. RĄPCA BEATA
16. STEINKE KACPER
17. SZYMAŃSKA WERONIKA
18. WEGNER PATRYCJA
19. WOJTANIA NIKOLA

Klasa VIa - wychowawstwo: mgr Beata Figas

1. ALBECKI DOMINIK
2. BŁAŻK JAKUB
3. CZAPP KLAUDIA
4. GUTH ARKADIUSZ
5. KORTALS MATEUSZ
6. LADEMANN KONRAD
7. LAKOWSKI REMIGIUSZ
8. LEMKE WIKTOR
9. MIKLEWICZ MILENA
10. MUDLAFF JULIA
11. NARLOCH PAWEŁ
12. OLCZAK WERA
13. PIEPER NIKOLA
14. POTRYKUS NIKOLA
15. ROLBIECKA AMANDA
16. ROSZMAN KAMILA
17. SEMMERLING KRYSTIAN
18. SKIELNIK PAWEŁ
19. SZEFKA WERONIKA
20. SZYMŃSKA MAŁGORZATA
21. TOJZA AMELIA
22. USTARBOWSKA NATALIA
23. USTARBOWSKI SZYMON
24. WIKOWSKA ALEKSANDRA

Klasa VIb - wychowawstwo: mgr Alicja Czapp

1. AREMKE FRANCISZEK
2. DAMPS KAROLINA
3. DARGA DARIUSZ
4. DOMASZK KACPER
5. FALKOWSKI RAFAŁ
6. GADOMSKI FILIP
7. GRABOWSKA KINGA
8. ITRYCH SEBASTIAN
9. KORIKE OLIWIA
10. KUHN JULIA
11. LEWICKA AGATA
12. ŁABIAK MARIUSZ
13. ŁEPPEK MARTA
14. MIEDZIAK KACPER
15. MUDLAFF KACPER
16. OLCZAK KEWIN
17. RIGGA DARIA
18. SAHS PAWEŁ
19. SOCHA AGNIESZKA
20. STANKIEWICZ NATALIA
21. SZYMAŃSKI BARTŁOMIEJ
22. SZYMAŃSKI ŁUKASZ
23. TURIN JULIA

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

  • 2 zeszyty w wąską linię (koniecznie z czerwoną linią)
  • 2 zeszyty w kratkę
  • 1 zeszyt czysty (32 kartkowy)
  • dzienniczek ucznia (zeszycik w kratkę)
  • 3 bloki rysunkowe (małe A4)
  • 2 bloki techniczne (małe A4)
  • 1 blok rysunkowy kolorowy
  • 2 bloki techniczne kolorowe
  • wycinanki
  • 2 kleje w sztyfcie
  • plastelina
  • farby akwarele (najlepiej ASTRA)
  • farby plakatowe (najlepiej ASTRA)
  • pędzel cienki i gruby
  • 2 teczki z gumką
  • nożyczki, kredki ołówkowe, 2 ołówki, 2 gumki, temperówka – w piórniku
  • obuwie zmienne z jasną podeszwą - w woreczku
  • strój na wychowanie fizyczne – spodenki i koszulka bawełniana – w woreczku
  • ręcznik papierowy.

BARDZO PROSIMY O PODPISANIE WSZYSTKICH RZECZY I PRZYBORÓW DZIECKA!!!

OBIADY

domowe obiady walcz1WPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC CZERWIEC 2016 ROKU BĘDĄ PRZYJMOWANE W STOŁÓWCE                 SZKOLNEJ OD 29 SIERPNIA DO 02 WRZEŚNIA 2016 ROKU W GODZINACH: 8.00. - 8.20. 9.00. - 9.20.

 

 

PO TERMINIE WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!

OPŁATA ZA MIESIĄC WRZESIEŃ 2016 ROK (05.09. - 30.09.)

UCZNIOWIE - 20 x 3 zł. = 60 zł.                                                                                  

PRACOWNICY - 20 x 3,50 zł. = 70 zł.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA!

WPŁATY NA OBIADY JEDNORAZOWE PRZYJMOWANE BĘDĄ W KAŻDY PIĄTEK W GODZINACH 11.00. - 12.00.