W meczu finałowym emocje sięgnęły zenitu!
Spotkanie było bardzo wyrównane i rozstrzygnęło się w samej końcówce – nasze dziewczęta zwyciężyły jednym punktem, zdobywając I miejsce oraz tytuł mistrzyń powiatu, wykazując przy tym ogromne zaangażowanie i doskonałą grę zespołową!
Sukces jest tym większy, że były to jedne z pierwszych zawodów międzyszkolnych naszych młodych zawodniczek.
Ogromne brawa dla całej drużyny za godne reprezentowanie szkoły! Życzymy powodzenia na kolejnym etapie- półfinale wojewódzkim!
Skład naszej reprezentacji: Mia Obczyńska 4a, Zofia Radtke 4a, Nina Kujawska 4b, Milena Nikrant 4b, Agata Funk 4b, Julia Semmerling 4b, Zuzanna Sonnberg 4b, Liliana Walder 4c, Lena Grzenkowicz 3a, Maja Makurat 3c
Opiekun: Krystian Jocz